3337 DELAWARE AVE

TITUSVILLE, Florida 32796 · Brevard County · Parcel 21 3520-52-C-5

$46 520
Assessed Value
$145 010
Market Value
Annual Tax
$21 520
Taxable Value
Ownership
OwnerOSWALD, DONNA B
Mailing Address3337 DELAWARE AVE TITUSVILLE FL 32796
Property Details
Year Built1959
Living Area1 928 sq ft
Lot Size8 712 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$60 000
Just (Market) Value$145 010
Assessed Value$46 520
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 520